Laserová lipolýza

Zhubněte s námi na jaro


Jedná se o nejúčinnější nejmodernější a maximálně šetrnou metodu laserové lipolýzy ve tvarování problematických partií těla, která efektivně vymodeluje vaše tělo a zredukuje tukové buňky.

Co je to laserová lipolýza?

Laserová lipolýza je nová revoluční neinvazivní metoda určená pro rychlou a efektivní modelaci vašeho těla a redukci tukových buněk.

Princip této neinvazivní metody pocházející ze Spojených států amerických spočívá v emulgaci (zkapalnění) tuku uvnitř buněk.

Zkapalněný tuk zevnitř buňky odchází dočasným průchodem vytvořeným v buněčné membráně vně buňky do mezibuněčného prostoru.

Odtud je pak lymfatickým systémem odveden k zpracování v játrech a částečně vyloučen močí. Tento proces má za následek, že miliony tukových buněk se stávají menšími, což se projeví výrazným úbytkem centimetrů v problematických partiích, což bylo prokázáno v klinických studiích. Laserová lipolýza dokáže velmi efektivně napomáhat ke zlepšení a odstranění celulitidy.

· Jak často: 7 až 10x

v Počet aplikací: 2x až 3x týdně

v Délka aplikace: 70 minut


Jak probíhá laserová lipolýza

Laserová lipolýza má za následek, že miliony tukových buněk se stávají menšími, což se projeví výrazným úbytkem centimetrů v problematických partiích. Světlo červeného laseru proniká přes pokožku do hloubky až k vrstvám tukových buněk.

Díky šetrnému výkonu a optimalizované vlnové délce však nepoškozuje tkáň, cévy a nervy, ale stimuluje mitochondrie k produkci energie, která je následně využita ke štěpení triglyceridů na mastné kyseliny a glycerol. Poté se zapojí lymfatický systém vašeho organismu a přes tento systém se zkapalněný tuk dostává do jater, kde dochází k jeho zpracování a následnému vyloučení z těla.

  •  Ošetření je bezbolestné!

  • Certifikováno

Na jaké výsledky se můžete těšit?

Po ošetření laserovou lipolýzou je ztráta až 20 centimetrů z oblasti pasu, boků, břicha a stehen. Tuk uvolněný z tukových buněk využívá tělo jako rychlý zdroj energie. Je prokázáno, že během ošetření se uvolní 40-60 g tuku, což představuje 1600-2100 kilojaulů.

Výsledky se u laserové neinvazivní liposukce dostavují postupně. Pro maximální míru výsledku doporučujeme absolvovat proceduru 2x - 3x týdně, celkem 7-10 ošetření v rámci jednoho měsíce.


Doporučení před a po proceduře

  • Po ošetření laserovou lipolýzou je nezbytné dodržovat pravidelný pitný režim, minimálně 3 litry tekutin denně.
  • Doporučujeme také zvýšit fyzickou aktivitu, která podporuje odstranění uvolněných tukových buněk.

Jaké partie ošetřujeme?

Laserovou lipolýzu provádíme pro partie paží, zad, břicha, pasu a boků, stehen a oblast kolen, ale i podbradku.


Ceník

7 ošetření 1 partie + 7x ZDARMA Infradeka + PPC sérum na podporu hubnutí v hodnotě 2250 Kč ....................6990,-                                                                                                                                                             

10 ošetření 1 partie + 10x ZDARMA Infradeka + PPC sérum na podporu hubnutí v hodnotě 3000 Kč ...............9900,-                     

7 ošetření 2 partií + 7x ZDARMA Infradeka + PPC sérum v hodnotě 2750 Kč .........................................................11900,- 

10 ošetření 2 partií + 10x ZDARMA Infradeka + PPC sérum na podporu hubnutí v hodnotě 3600 Kč .............15000,-                                                                                                                                                                            7 ošetření 4 partií +7x ZDARMA Infradeka ,PPC sérum na podporu hubnutí a PPC krém na domácí použití v hodnotě 4050 Kč                                                                                                                 

10 ošetření 4 partií + 10x ZDARMA Infradeka + PPC sérum na podporu hubnutí a PPC krém na domácí použití v hodnotě 4990 Kč 16900,

NEJÚČINNĚJŠÍ METODA TVAROVÁNÍ PROBLEMATICKÝCH PARTIÍ TĚLA.