MAGIC  WRAP

Detoxikační a zpevňující zábal

Bahno z Mrtvého moře

Bahenní minerály mají blahodárné účinky na lidský organismus. Relaxační a bolest tlumící účinky bahna Mrtvého moře znali obyvatelé již stovky let před Kristem. Toto bahno je zcela specifické a ojedinělé na celém světě. Základem je podkladový materiál dna Mrtvého moře obsahující velké množství miniaturních krystalů, které tvoří ve vodném prostředí přesycený roztok, vylučující minerály zpět do své krystalické podoby. Minerální bahno má celou řadu aplikací, jeho výhodou je okamžité působení a dlouhodobý účinek. Jsou prokázány jeho pozitivní účinky při terapii nemocí pohybového aparátu (revmatismus), různých druhů ekzémů a lupenky (psoriáza). Bahno je vhodné i pro celkovou relaxaci, uvolnění unaveného a neustálými stresy zatíženého organismu člověka. Obrovské množství jódu a brómu - v bahně, vodě a vzduchu dá do pořádku jakkoliv pocuchané nervy. Léčba koupelemi se obvykle kombinuje s pravidelným sluněním a zábaly v minerálním bahně

Magic Wrap metodou bandážování

Stres, málo pohybu, špatné stravovací návyky, to vše může být následkem únavy a nezdravě vypadající postavy, ale hlavní příčinou jsou toxické látky, které se hromadí v našem těle. Pro zachování dobrého zdraví a štíhlé postavy je nutné naše tělo pravidelně detoxikovat.


Magic Wrap ®

Právem nese název magický zábal, protože jeho účinky jsou doslova kouzelné! MW je jedinou značkou tělových zábalů na světě, u níž bylo prokázáno, že zaručuje okamžitý úbytek centimetrů! Tento zábal má intenzivní detoxikační, protiotokový, lymfodrenážní, venotonický a lipolytický účinek s ihned měřitelnámi výsledky profesionálního lázeňského ošetření. Tato technika je ideální také pro ošetření zapouzdřené celulitidy, posiluje pojivovou tkáň, pomáhá udržovat pokožku hladkou a pružnou bez strií. Je ideální pro ošetření povislé pokožky, lokálního ukládání tuků a fibrózní celulitidy.


Očekávané výsledky

Správným zabalením speciálními osmi nebo deseti elastickými bandážemi, které jsou předem zahřáté a namočené v zásadité lázni Dead Sea Clay bohaté na vzácné minerály nastává tento proces:

 • zmenšení obvodu celého těla o 15 - 20 cm
 • detoxikuje na hluboké buněčné úrovni
 • působí zásaditě
 • redukce hmotnosti
 • redukce celulitidy
 • odstranění otoků, aktivace metabolismu
 • ozdravení buněk pojivové tkáně a podkožního tukového vaziva
 • obnovení mikrocirkulace lymfatického toku
 • obnova kožního turgoru a celkové omlazení, zvyšení pružnosti pokožky
 • formuje postavu po zhubnutí nebo těhotenství
 • zvyšení energie, snižení únavy, pomáhá při nespavosti 
 • posiluje imunitní systém
 • pomáhá při léčbě lupenky, ekzému a akné, má antioxidační účinky
 • působí protizánětlivě, pomáhá a ulevuje při bolesti svalů, revmatických kloubů a artritidě

Podporuje ztráty tukových zásob v podkoží, při pravidelné aplikaci snižuje tělesné tvary až o 1 konfekční velikost. Již po prvním zábalu jsou znatelné výsledky o několik cm.

Účinnost prokázána u 100% testujících.


V čem je Magic Wrap vyjímečný?

Kombinace účinných látek a bandáží způsobují při pravidelné aplikaci silnou redukci tuku a vody v podkoží odváděním toxinů přes lymfatický systém.
Naše Formule  extraktu mořského jílu obsahuje luxusní směsi minerálních a výživných látek díky blahodárnému původu z Jordánského jezera (mrtvé moře)
Vysoký komfort při práci s tímto produktem, není potřeba sprcha a pracné smývání zábalu z těla. Zbytky, které zůstanou v pórech ještě blahodárně účinkují několik dní po zábalu.
Patentovaná technologie bandáží, kvalita a rozměry navrženy pro přesné a bezpečné komprese a snadnou a rychlou manipulaci. Rozdílnost spočívá v tom, že nehrozí zpomalení krevního a lymfatického oběhu zbytečným nesouvislým stahováním více vrstev a množství např. zdravotnických obinadel.


Co je příčinou?

Detoxikace (z Vašich tukových buněk Vám zábal vytáhne škodlivé toxiny. V průběhu detoxikace se Vaše tukové buňky smrští) a synergické působení lymfodrenážního tlaku(správným zabalením se Vám nastartuje lymfatický systém a tím dojde k vyloučení nežádoucí mezibuněčné tekutiny z těla, která obsahuje usazené toxické látky). Úbytek navíc pokračuje i další dny po zábalu.

Na základě správného a bezpečného zabandážování tedy dojde k nastartování lymfatického systému a tím k odvodu nadbytečné vody v těle i vyhlazení celulitidy.


Originální bandáže Magic Wrap, jsou jedinným bezpečným a kvalitním řešením pro zábalové techniky na trhu pro svůj specifický rozměr a složení.

Kontraindikace

onemocnění srdce, vysoký krevní tlak                                                                                                         akutní zánět žil                                                                                                                                           virové onemocnění                                                                                                                                       plísně a infekční onemocnění kůže                                                                                                             herpes                                                                                                                                                           rozedma plic                                                                                                                                                   epilepsie


POZOR!!

Při zábalu klientka odpočívá v teple na lůžku a nesmí provádět žádnou aktivitu!!