Frakční Thermage

Thermage Ultera - Omlazení

Zastaví proces stárnutí až o 10 let!


Co je to Thermage Ultera?

Chcete vypadat mladší bez zásahu plastického chirurga, bolestivých zákroků a rekonvalescence? Řešením je světová novinka metodách omlazování - procedura zvaná termáž. Tato nová metoda pochází ze Spojených států a nyní získává velkou popularitu i v Evropě. Termáž zásadně mění naše dosavadní vnímání liftingu jako metody poslední volby pro udržení mladistvého vzhledu.

Výsledkem tohoto neinvazivního liftingu je vypnutí pokožky a zlepšení její kvality díky tvorbě výrazného množství nového kolagenu. Zjemnění vrásek a mladistvý vzhled přetrvává i několik let. Tato procedura dosahuje během jediného zákroku takových výsledků, jako několikahodinová náročná plastická operace s dlouhými měsíci pro rekonvalescenci.Ošetření je bezbolestné                           Vyhlazené vrásky                                       Pružná pokožka


Technologie Thermage

V naší tváři se zrcadlí mnoho příběhů. Zatímco vrásky mohou hovořit o zkušenostech, ochablé kontury tváře většinou spíše vypovídají o únavě. Mezi příznaky stárnutí patří snížená elasticita kůže způsobená zpomalenou produkcí kolagenu. Jedinou možností, jak řešit tento problém, byla doposud plastická chirurgie.

Termáž představuje novou neinvazivní (nechirurgickou) technologii, která radiofrekvenční tepelnou energií podporuje tvorbu kolagenu v hlubokých vrstvách kůže, zatímco svrchní části pokožky jsou ochlazovány. Termáž Ultera zpevňuje a vypíná kůži. Současně spouští tělu vlastní mechanismus tvorby kolagenu zodpovědného za pevnost kůže a za její mladistvý vzhled. Termáž tak využívá přirozenou regenerativní schopnost organismu.


     Proškolený personál
     Ošetření provádí dermální specialistaJak to probíhá?

Doba potřebná pro jedno ošetření závisí na ošetřované oblasti těla, zpravidla však zabere 30 - 60 minut. Jedná se o bezbolestnou proceduru, pouze velmi citliví jedinci mohou místy pociťovat lehké štípnutí. Klient vnímá krátké chladivé doteky prokládané krátkým pocitem tepla, které indikuje stimulaci tvorby kolagenu. Zákrok nevyžaduje žádnou další rekonvalescenci. Termáž lze použít i ke zpevnění kůže na těle, či dokonce k dočasnému zmírnění celulitidy.


Naše doporučení

  • "Chcete udělat něco pro svoji pleť a svůj vzhled, ale nechce se vám pod skalpel? Termáž je v tom případě něco, co byste určitě měli vyzkoušet."Na jaké výsledky se můžete těšit?

Již jedno ošetření nastartuje proces celkové regenerace. V následujících dvou až tří měsících se ochablá pokožka dále zpevňuje. Klienti uvádějí, že jejich pokožka na tváři a krku je již bezprostředně po ošetření pevnější a vypnutá. Termáž vyšší teplotou stimuluje buňky k produkci kolagenu. Nová vlákna se tvoří po dobu 1 - 12 měsíců po ošetření. Pokožka je jemnější, pevnější a viditelně omlazená, zredukují se jamky a povadlá kůže. Efekt zákroku vydrží až po dobu několika let, v závislosti na stavu pleti a procesu stárnutí kůže daného pacienta.


Záznam z procedury
O přístroji - Schváleno vládní institucí a ověřeno klienty

Thermage Ultera je jediný přístroj na trhu schválený Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv USA (FDA) pro neinvazivní lifting na všech partiích těla (obličeje, rukou, nohou a břicha), kde došlo k ochabnutí pokožky.

  • Dostupný ve více než 100 zemích světa
  • Více než 600 000 provedených aplikací
  • Více než 50 patentů na vlastní radiofrekvenční technologii
  • Vynikající bezpečnostní vlastnosti
  • Vynikající výsledky klinických studií

Thermage Ultera je jedinou neinvazivní technologií s efekty odpovídajícími zákrokům v estetické chirurgii. Vypíná a konturuje kůži během jediné aplikace bez anestezie, bez injekcí a bez rekonvalescence. Termáž oddálí případnou potřebu plastiky obličeje o 5-10 let.


Ceník

Ošetření "eyes" pouze očního okolí                                                                             3899,-                         Ošetření "face" obličej a podbradek                                                                            4990,-                         Ošetření "skin complete" obličej, oční okolí, podbadek, krk a dekolt                                                           Sleva 50 %    pův. cena   9980,-                                                                                    4990,-

Ceník


Ošetření "eyes" 

pouze oční okolí

3899 Kč

Ošetření "face" 

obličej a podbradek 

4990 Kč

Ošetření "skin complete"       

 Sleva 50%  

obličej, oční okolí, podbadek, krk a dekolt 

4990 Kč